Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Masážne stolySkladacieElektrickéStacionárnePríslušenstvoMasážne stoličkyPlachty / UterákyLávové kamene a ohrievačeBanky na bankovaniePomôcky pre masážParaványMasážne emulzie a krémyMasážne olejeÉterické olejeDifuzéryPumpičky, fľašeKineziologické tejpyOblečenie pre masérovHygienaMoxovanieVyhrievacie podložkyMasážne prístrojeWellness doplnkySuchý uhličitý kúpeľUšné / Telové sviečkyKnihy, DVD, ModelyPlagáty
Wellness
Wellness
Šport a fyzio
Šport a fyzio
Kozmetika
Kozmetika
Zdravie
Zdravie
Akcie
Akcie
Novinky
Novinky
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Masážny stôl Lipt® D-05V

Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
ihneď k odberu
doprava zdarma
Výber farby
Masážny stôl Lipt® D-05V Oranžová

Masážny stôl Lipt® D-05V Krémová

Masážny stôl Lipt® D-05V Modrá

Masážny stôl Lipt® D-05V Tyrkysová

Skladom 5 ks
  farby
189,00 €
157,50 € bez DPH
+
-
Na splátky: od 6,60 € mesačne - splátková kalkulačka


Praktické lehátko nielen pre masérov


Plnohodnotný masérsky stôl s polohovateľnou časťou, ktorý sa dá využiť okrem masáže aj pri fyzioterapii či rehabilitácii a svoje miesto nájde aj v kozmetických salónoch. Vďaka nastaviteľnej časti lehátka sa z plochého masážneho stola stáva ležadlo, na ktorom bude masírovaný klient v polosede, čo je pre niektoré typy masáže a terapie výhodné alebo priam nevyhnutné. Lehátko je veľmi stabilné a pritom sa dá jednoducho poskladať a pohodlne prepravovať. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré je ľahké a súčasne dosť pevné. Dostatočnú pevnosť a stabilitu zabezpečuje aj systém oceľových laniek. Rozloženie a skladanie lehátka je skutočne jednoduché a s trochou praxe masérovi netrvá ani pol minúty.

 


 

Polohovanie je občas veľmi žiaduce


Vďaka zdvíhacej nastaviteľnej časti sa klient sa dá napolohovať až do uhla 60 °, čím spĺňa masérske lehátko Lipt D-05V aj náročnejšie požiadavky komplikovaných masážnych postupov. Tento spôsob polohovania umožňuje pohodlnejší prístup pre maséra a je príjemný aj pre masírovanú osobu. Napriek tomu, že je lehátko skladacie, vyniká vďaka dokonalému dizajnovému riešeniu veľkou stabilitou. Výška lehátka je nastaviteľná od 62 do 84,5 cm po 3,2 centimetroch. K dispozícii je tak celkom 8 polôh, v ktorých sa ležadlo zaisťuje pomocou drevených matíc bez potreby dodatočného náradia.

Nové riešenie opierky hlavy a ďalšie prvky


Do dosky medzi nohami lehátka je vyrezaný tvarovaný priestor pre nohy maséra, čo umožňuje lepší prístup pri masáži. Podhlavník masérskeho stola je nastaviteľný pomocou rýchloupínacieho mechanizmu.  Má inovatívne riešený tvar - vďaka lepšie riešenému strihu a umiestneniu švov je pohodlnejší, prispôsobí sa obrysom tváre a klienta netlačí. Otvor pre tvár priamo v konštrukcii masážneho lehátka sa dá sprístupniť vytiahnutím zátky.
Povrch lehátka je čalúnený kvalitnou, na dotyk hebkou koženkou, označovanou "soft touch", ktorá je pre maximálne pohodlie klienta vystlaná 4 cm vrstvou molitanu s vysokou hustotou. Pre zvýšenie bezpečnosti, stability a ochranu podlahy sú nohy lehátka Lipt D-05V vybavené bielymi gumovými protišmykovými podložkami.

  

Bohaté príslušenstvo a jednoduchý transport


K príslušenstvu, dodávanému v cene lehátka, patrí aj držiak podhlavníka, samotný podhlavník, opierka rúk a postranné opierky na ruky. Všetko príslušenstvo je odnímateľné a možno ho uložiť do priestoru vo vnútri samotného masážneho lehátka. Pre bezpečný a pohodlný transport sa lehátko aj s príslušenstvom dá jednoducho a rýchlo zložiť do praktickej transportnej tašky z pevného textilného materiálu, ktorá spoľahlivo chráni predovšetkým koženkový poťah pred mechanickým poškodením a zašpinením a umožní mať všetko vybavenie pekne pohromade.
Technické parametre

Súvisiace produkty
Mohlo by Vás zaujímať
   Najbližšie kurzy
Masáž lávovými kameňmi
28.11.2020 - 29.11.2020
(Trenčín)
Bowenova masáž
02.12.2020 - 03.12.2020
(Trenčín)
Reflexná diagnostika a terap...
03.12.2020 - 06.12.2020
(Trenčín)
Masáž lávovými kameňmi
04.12.2020 - 06.12.2020
(ŽIlina)
Bankovanie
12.12.2020
(Trenčín)
Taping
12.12.2020 - 13.12.2020
(Trenčín)