Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64 (prac. dni 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pre masáž
Pre masáž
Masážne stolySkladacieElektrickéStacionárnePríslušenstvoMasážne stoličkyPlachty / UterákyLávové kamene a ohrievačeBanky na bankovaniePomôcky pre masážParaványMasážne emulzie a krémyMasážne olejeÉterické olejeDifuzéryPumpičky, fľašeKineziologické tejpyOblečenie pre masérovTruhly a koše na bielizeňHygienaMoxovanieNáplastiVyhrievacie podložkyMasážne prístrojeRehabilitačné pomôckyWellness doplnkyTerapeutické prístrojeUšné / Telové sviečky
Wellness procedúry
Wellness procedúry
Knihy, DVD, plagáty
Knihy, DVD, plagáty
Pre šport
Pre šport
Kozmetika
Kozmetika
Sauny a vírivky
Sauny a vírivky
Akcie
Akcie
Novinky
Novinky
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Masážny stôl Lipt® D-05V

Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
Masážny stôl Lipt® D-05V
ihneď k odberu
doprava zdarma
Výber farby
Masážny stôl Lipt® D-05V Oranžová

Masážny stôl Lipt® D-05V Krémová

Masážny stôl Lipt® D-05V Modrá

Masážny stôl Lipt® D-05V Tyrkysová

Skladom 5 a viac ks
  farby
189,00 €
157,50 € bez DPH
+
-
Na splátky: od 6,60 € mesačne - splátková kalkulačka


Praktické lehátko nielen pre masérov


Masérske lehátko, ktoré možno využiť okrem masáže aj pri ďalších činnostiach, akými je napríklad fyzioterapia, rehabilitácia, svoje miesto nájde aj v kozmetických salónoch. Lehátko je veľmi stabilné a pritom sa ľahko prepravuje. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré je ľahké a súčasne dostatočne pevné. Dodatočnú pevnosť a stabilitu zvyšuje systém oceľových laniek. Rozloženie a skladanie je jednoduché a s trochou praxe masérovi netrvá ani pol minúty. Práve mobilita je jednou z hlavných predností tohto moderného výrobku.

 


 

Polohovanie je občas veľmi žiaduce


Nastavenie klienta do potrebnej polohy možno na tomto lehátku vykonať veľmi jednoducho vďaka nastaviteľnej sekcii. Jednoducho tak z plochého lehátka možno urobiť pomôcku, na ktorej bude masírovaná osoba v polosede. Okrem toho, že masér získa s klientom lepší kontakt, je tento spôsob polohovania príjemný aj pre samotnú masírovanú osobu. Uhol náklonu nastaviteľnej chrbtovej časti je možný až do 60 °, čo spĺňa nároky aj pre všetky náročnejšie a komplikované masážne postupy. Aj napriek tomu, že je lehátko skladacie, vyniká vďaka dokonalému dizajnovému riešeniu veľkou stabilitou. Nastaviteľná je aj výška lehátka a to od 62 do 84,5 cm po 3,2 centimetroch. K dispozícii je tak celkom 8 polôh, v ktorých sa ležadlo aretuje pomocou drevených matíc.

Nové riešenie opierky hlavy a ďalšie prvky


Medzi nohami lehátka sú dosky vyrezané, takže masér má oveľa lepší prístup ku klientovi, pre masáž tváre bolo ležadlo vybavené aj novo riešeným podhlavníkom. Ten je nastaviteľný pomocou rýchloupínacieho mechanizmu a má inovatívne riešený tvar. To znamená, že vďaka novému riešeniu strihu a umiestneniu švov je pohodlnejší a netlačí klienta do tváre ani nepôsobí inak rušivo. Je možné otvoriť aj otvor pre tvár priamo v konštrukcii, postačí na to obyčajné vytiahnutie zátky. Povrch lehátka je čalúnený kvalitnou hebkou koženkou, označovanou "soft touch", ktorá je pre maximálne pohodlie klienta vystlaná 4 cm vrstvou molitanu s vysokou hustotou. Samozrejmosťou je aj to, že nohy lehátka Lipt D-05V sú vybavené gumovými protišmykovými podložkami.

  

Bohaté príslušenstvo a jednoduchý transport


K príslušenstvu, dodávanému v cene lehátka, patrí aj držiak podhlavníka, samotný podhlavník, opierka rúk i postranné opierky na ruky. Všetko príslušenstvo je odnímateľné a pre transport ho možno uložiť do priestoru vo vnútri samotného masážneho lehátka. Lehátko je možné jednoducho a rýchlo zložiť do praktickej transportnej tašky, ktorú si môžete zaobstarať ako doplnok pre cestovanie. Spoľahlivo chráni predovšetkým koženkový poťah a umožní mať všetko pekne pohromade. Samozrejmosťou tohto kvalitného výrobku je aj dvojročná záruka.
Technické parametre

Súvisiace produkty
Mohlo by Vás zaujímať
   Najbližšie kurzy
Kurz Tantra masaze
24.01.2020 - 26.01.2020
(Bratislava)
Medová masáž a ušné sviečky
25.01.2020 - 25.01.2020
(ŽIlina)
Wellness pracovník - masérsk...
27.01.2020 - 10.03.2020
(ŽIlina)
Aromaterapia
28.01.2020 - 29.01.2020
(ŽIlina)
Mäkké techniky a mobilizačné...
30.01.2020 - 31.01.2020
(ŽIlina)
Kurz Tantra masaze
10.04.2020 - 12.04.2020
(Bratislava)