Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Wellness
Wellness
Šport a fyzio
Šport a fyzio
Kozmetika
Kozmetika
Zdravie
Zdravie
Akcie
Akcie
Novinky
Novinky
Vyhľadávanie
Banskobystrický krajBratislavský krajKošický  krajNitriansky  krajPrešovský krajTrenčiansky krajTrnavský  krajŽilinský  kraj
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Energetický účet bunky alebo ako správne investovanie prináša zisk.


V realite  každého dňa sme v neustálom kontakte a spojení s energiou, ktorá nás udržuje pri živote. V závislosti od kultúry, západnej alebo východnej, ju voláme Prána, Chi, Ki, Duch svätý alebo milosť, ale taktiež ju môžeme označiť termínom, ako je vitalita alebo životná sila.
I napriek tomu, že táto životná sila je dostupná každému z nás rovnakým dielom, a prúdi do nás bez ohľadu, či sme si jej vedomí alebo nie, je hlavne na nás, či ju vieme využiť hospodárnym spôsobom alebo dokonca, či vieme zvýšiť vedome jej príjem.
To všetko je v našich rukách.
Vedomý človek vie, že doň prúdi životná sila - energia v podobe potravy, či dýchaním. Zároveň je schopný ju vedome riadiť do určitých oblastí nášho tela a pritom ju nestráca z ostatných.
Skúste si predstaviť tento prúd – tok energie ako každodenný príspevok, rovnajúci sa hodnote 100 Euro.
Našou úlohu je naučiť sa tieto peniaze rozumne investovať tak, aby Vám Vaša investícia priniesla zisk, pretože zlá investícia Vás môže dostať do energetického dlhu.
Správna investícia Vám prinesie pochopiteľne kladný zisk, to znamená, že si dokážete aj vytvárať energetické rezervy. Nesprávnym investovaním si naopak vytvárate dlh.

Energetickú hotovosť je možné získavať hlavne z dvoch zdrojov:

  • prvý je energia druhých ľudí, na ktorých môžete parazitovať
  • druhý predstavujú  zásoby na úrovni  Vášho bunečného tkaniva

Ak ju získavate prvým spôsobom, zákonite po určitom čase sa stávate na nej závislí a neskôr viac a viac bezmocní. Budete sa  stále vo väčšej miere obracať na svoje okolie, budete závislí od názoru ostatných v otázkach vášho života, vo zvýšení vašej sebaúcty...
Postupne prenecháte svoju silu okoliu , prestanete si byť tvorcom svojho života a šťastia zároveň.
To  je  rýchla cesta do pekla. Takýto zdroj energie zvyčajne  nemá dlhé trvanie, pretože tí, ktorí Vám dodanie energie zabezpečovali, si skoro uvedomia, že byť mimo  dosahu Vás je oveľa príjemnejšie ako sa stretávať s Vami.

Zásoby energie čerpané z vášho bunečného tkaniva hovoria o kvalite energie na úrovni každej samotnej bunky..
Váš každodenný prídel 100 Euro je určený na prevádzku Vášho fyzického, emočného ako aj mentálneho tela. Ak máte dostatok energie, prospieva to tvorivosti, vzťahom a žitiu života na báze optimizmu.
Jedným z hlavných  činiteľov , ktoré môžu Vašu hladinu energie významne odčerpávať,  patrí neustále sa vŕtanie vo svojej minulosti.
Je jedno, či nevieme odpustiť niekomu z minulosti alebo sa nevieme zmieriť  s tým, že už nie sme tí mladíci ako kedysi, toxická energia  podporuje naše negatívne postoje, zároveň blokuje obrovské množstvo energie, ktorá je stále vysielaná 10, 20 rokov dozadu keď, keby...

Keby nikdy nebude, pretože  sa stalo ako sa stalo, a verte, že v tú chvíľu, keď sa stalo, sa stalo najlepšie tak ako mohlo, aby Vám pomohlo vo vašej individuálnej evolúcii.

Odmietať sa pustiť minulosti, či už pozitívnej alebo negatívnej, nás vedie k permanentnému  prehlbujúcemu sa energetickému dlhu, priamo úmernému, ako sa nám náš ľudský energetizmus zväčšuje, čo  zákonite oslabuje naše telo.
Na začiatku sa  len nemusíte cítiť vo svojej koži, pokiaľ tomu nevenujete náležitú pozornosť, môžete dostať vírové onemocnenie. Neskôr ak nepodniknete žiadnu nápravu,  môže vzniknúť vážna choroba, ale môžeme byť aj náchylní k dopravným nehodám.

Viete, že Tí, ktorí sú účastníkmi častých nehôd, sú tí, ktorí sú  v energetickom dlhu?

Energia tela alebo Existujme lepšieSt'ARD s.r.o.,ul. Pri štadióne 23, 90021 Svätý Jur ,Slovensko, 00421 908 355 145
www.energiatela.sk
Komentáre
(0)

K tomuto článku ešte nenapísal nikto komentár. Buďte prví.

[reklama]
Mierové námestie 10/10
91101 Trenčín
Zobraziť ďalšie články
Zobraziť kategórie článkov
Hľadáme maséra/masérku alebo fyzioterapeuta
Hľadáme maséra/masérku alebo fyzioterapeuta do nového exkluzívneho centra zdravia v Bratislave
čítať ďalej »
3833x    4x
Rezervačný systém, s ktorým nestratíte (nového) klienta
Pred pár dňami prišiel za mnou osobne klient a sťažoval sa, že sa mi nevedel cez deň viackrát dovolať. Pochopiteľne, masíroval som. Našťastie to bol jeden z...
čítať ďalej »
2899x    0x
India s ajurvédou
Ajurvéda, starobylá náuka o zákonitostiach života a z nej vyplývajúce liečebné postupy, vás môže osloviť kdekoľvek vo svete, ale v Indii, ktorá jej kolískou, precítite kontakt s...
čítať ďalej »
2985x    0x
ANDULAČNÁ TERAPIA – SVETOVÁ LIEČEBNÁ METÓDA
Chcete svojim klientom dopriať dokonalý relax s výrazným zdravotným efektom? Radi im ponúkate novinky, ktoré vás odlíšia...
čítať ďalej »
2799x    0x
Jesenná škola „Energia tela“ opäť začína cez víkend 26-27.9.2015
Ak máte chuť na sebe pracovať, dozvedieť sa veľké množstvo zaujímavých informácii, a stretnúť zaujímavých ľudí, tak sa tešíme na Vás.
čítať ďalej »
2042x    0x
   Najbližšie kurzy
Hirudoterapia
24.10.2020 - 25.10.2020
(Trenčín)
Masáž na doma
29.10.2020 - 01.11.2020
(Trenčín)
Thajská masáž
04.11.2020 - 05.11.2020
(Trenčín)
Bankovanie a moxovanie
14.11.2020 - 15.11.2020
(ŽIlina)
Dornova metóda a Breussova m...
21.11.2020 - 22.11.2020
(Trenčín)
SM systém - Špirálna stabili...
21.11.2020 - 22.11.2020
(Trenčín)
Manuálna lymfodrenáž
25.11.2020 - 29.11.2020
(Trenčín)