Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64
košík je prázdny
Masáž
Masáž
Wellness
Wellness
Šport a fyzio
Šport a fyzio
Kozmetika
Kozmetika
Zdravie
Zdravie
Akcie
Akcie
Novinky
Novinky
Vyhľadávanie
Banskobystrický krajBratislavský krajKošický  krajNitriansky  krajPrešovský krajTrenčiansky krajTrnavský  krajŽilinský  kraj
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Ako si zarobiť popri masírovaní?

Nie, dnes si nejdeme rozprávať o tom, čo nehmotného - energiu, teplo, dobré slovo - masér predáva svojim klientom. Dnes chceme hovoriť o produktoch, ktoré masér svojim klientom môže odporúčať a predávať tak, aby mal z toho sám osoh a finančné výhody.  Že ste masér a nie predavač? Ale to je chyba! A hneď si povieme, prečo to zmeniť a hlavne ako.

Práca maséra je pomerne náročná fyzicky aj psychicky. Veľa masérov rado kombinuje rôzne masážne techniky aj preto, aby si ich ruky odpočinuli. A čo tak zarobiť a nemusieť pri tom pohnúť ani prstom? Niečo pre to samozrejme urobiť treba, no je to úplne jednoduché! Máme dlhoročné skúsenosti s výrobkami, ktoré skutočne pomáhajú a chceme, aby ste ich vynikajúce účinky spoznali aj vy, vaša rodina, známi a vaši klienti. A zároveň si prajeme, aby ste za vašu krásnu, ale náročnú prácu boli odmenení a mohli si dopriať viac relaxu aj pre seba.

Práca maséra, či už je vykonávaná ako hobby alebo ako profesia na plný úväzok, je spätá s túžbou pomôcť klientom. Uľaviť od bolesti, dopriať relax, zlepšiť stav tela aj mysle. Časom sa na toho svojho maséra jeho klienti obracajú aj s drobnými boliestkami a zdravotnými ťažkosťami vo viere, že im vie poradiť a pomôcť. A dobrý masér vie pomôcť – radou alebo konkrétnym produktom. Ak produkt iba odporúčate, klient často zabudne jeho názov alebo si ho zabudne kúpiť. Najlepšie je mať zopár kusov poruke a klientovi výrobok ponúknuť ihneď. Kto by neocenil takúto starostlivosť? Je to pohodlné a výhodné pre klienta aj pre vás. My vám vieme pomôcť výhodnými veľkoobchodnými cenami, vďaka ktorým sa vám oplatí stať sa okrem maséra i poradcom a predajcom.

Čo treba urobiť?

Kontaktujte nás na martin@maser.sk alebo telefonicky na 0911 081 100, náš kolega Martin Naňák si overí, či skutočne pracujete ako masér alebo iný terapeut a získate veľkoobchodné ceny na vybrané produkty. To je všetko. Také jednoduché!

Chceme, aby každý náš zákazník bol dobrým, lepším a najlepším masérom. Ak ste ako masér spokojný s produktmi od nás, staňte sa naším partnerom a využívajte nákupy vybraných produktov za výhodné ceny.

A o ktoré produkty sa jedná?

Ponúkame stručnú ochutnávku, aby ste si mohli overiť, že máme z každého rožka troška.

Thajský krém Namman Muay 100 g

Muay je dobrým priateľom každého maséra. Perfektný na unavené, premasírované ruky a prsty, uľaví prepracovaným predlaktiam, ramenám a krížom.

Ideálny na prehriatie svalstva pred masážou alebo ťažším fyzickým výkonom. Po masáži aplikujte na najviac problémové a bolestivé miesta, Muay ich prehreje a zregeneruje a zvýši tak účinok poskytnutej masáže.

Mimoriadne vhodný pre športovcov a seniorov na riešenie ťažkostí s pohybovým aparátom. Regeneruje a prehrieva svaly, kĺby aj šľachy, uľavuje od bolesti, tlmí svalovú horúčku po namáhavom športe alebo napríklad po intenzívnej práci na záhradke.

Medistik 

Mimoriadne obľúbené výrobky vďaka ich vynikajúcim účinkom a praktickému baleniu - sprej, roll-on a tyčinka, ktoré umožňuje rýchlu aplikáciu bez nutnosti nanášať výrobky na ruky a potom ich umývať.

Medistik Dual vo forme spreja alebo tyčinky poskytne namáhanému tkanivu najprv ochladenie účinnou zložkou mentol a po chvíli intenzívne prehriatie vďaka methyl salicylate. Doplnkové prírodné látky vyživujú kĺby, miernia zápal a podporujú regeneráciu chrupavky.

Medistik ICE roll-on prudko schladí a následne intenzívne prekrví pokožku. Stuhnuté končatiny, bolesť hlavy, na ochladenie počas horúcich dní, po úrazoch, na prevenciu tvorby modrín a opuchov, proti bolesti svalov a kĺbov, problémoch so žilami, reumatických ťažkostiach a artróze.

Kanadský výrobok s vynikajúcimi vlastnosťami v praktickom balení sa oplatí mať poruke v masážnom salóne, na športovisku, na záhradke, na turistike či výletoch na bicykli.
 

Živa

Novinka na trhu. Unikátne kombinácie čisto prírodných látok, ktoré kopírujú pôsobenie terapie pijavicou lekárskou. V ponuke nájdete 5 druhov kapsúl, ktoré sa užívajú buď vnútorne alebo ich obsah možno zapracovať do tinktúry alebo krému.

Podpora zdravia pri srdcovo-cievnych ochoreniach (ktoré sú jednou z najčastejších príčin úmrtia), akútnych i chronických bakteriálnych i vírusových ochoreniach, zápaloch ciev a všeobecne problémoch s cievami.

Prírodné bioaktívne látky v presne namiešaných dávkach bez zbytočných aditív, spojív a chemických konzervantov.


Pivná kozmetika 

Široká paleta výrobkov pre starostlivosť o vlasy, telo a pleť a do kúpeľa. Kozmetika z Českej republiky bohatá na vitamíny skupiny B, stopové prvky a minerály, ktoré výrazne zlepšujú regeneráciu pokožky. Pivná kozmetika je vyrábaná ručne a obsahuje veľké množstvo piva, chmeľový extrakt a pivovarské kvasnice. Vkusné darčekové balenia.Komentáre
(0)

K tomuto článku ešte nenapísal nikto komentár. Buďte prví.

[reklama]
Mierové námestie 10/10
91101 Trenčín
Zobraziť ďalšie články
Zobraziť kategórie článkov
Energetický účet bunky alebo ako správne investovanie prináša zisk.
V realite každého dňa sme v neustálom kontakte a spojení s energiou, ktorá nás udržuje pri živote.
čítať ďalej »
2086x    0x
Prenájom masérskych priestorov
Prenajmeme masérsku miestnosť i na kolagénovú terapiu (vrátane prístroja) v exkluzívnych priestoroch športového centra v Bratislavskom Ružinove.
čítať ďalej »
9096x    3x
ENERGIA TELA - objavte svoju vnútornú silu
Sú rôzne cesty ako znovuobjaviť seba samého 3 dňový cyklus „Energia tela„ by mohol byť jednou z nich.
čítať ďalej »
2223x    0x
Rezervačný systém, s ktorým nestratíte (nového) klienta
Pred pár dňami prišiel za mnou osobne klient a sťažoval sa, že sa mi nevedel cez deň viackrát dovolať. Pochopiteľne, masíroval som. Našťastie to bol jeden z...
čítať ďalej »
2972x    0x
Hľadáme maséra/masérku alebo fyzioterapeuta
Hľadáme maséra/masérku alebo fyzioterapeuta do nového exkluzívneho centra zdravia v Bratislave
čítať ďalej »
3895x    4x
   Najbližšie kurzy
Medová masáž
06.02.2021 - 06.02.2021
(ŽIlina)
Reflexná masáž chrbta
06.02.2021 - 07.02.2021
(ŽIlina)
Čokoládová masáž
07.02.2021 - 07.02.2021
(ŽIlina)
Masáž lávovými kameňmi
12.02.2021 - 14.02.2021
(ŽIlina)
Bankovanie a moxovanie
13.02.2021 - 14.02.2021
(ŽIlina)
Masáž na doma
15.02.2021 - 18.02.2021
(ŽIlina)
Dornova metóda a Breussova m...
19.02.2021 - 21.02.2021
(ŽIlina)