Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64 (prac. dni 6:45 - 15:00)
košík je prázdny

Pre masáž
Pre masáž

Wellness procedúry
Wellness procedúry

Knihy, DVD, plagáty
Knihy, DVD, plagáty

Pre šport
Pre šport

Kozmetika
Kozmetika

Sauny a vírivky
Sauny a vírivky

Akcie
Akcie

Novinky
Novinky

Vyhľadávanie
Banskobystrický krajBratislavský krajKošický  krajNitriansky  krajPrešovský krajTrenčiansky krajTrnavský  krajŽilinský  kraj
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Masážne stoličky

Základná výbava maséra spočíva nielen v masážnom lehátku, jednorazových prestieradlách a masážnych prípravkoch. Aby boli splnené potreby a požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a zároveň bol udržaný vysoký štandard a komfort, je takmer nevyhnutné vlastniť aj masážnu stoličku, ktorá výborne poslúži aj pri fyzioterapii a rehabilitačných cvičeniach. Doprajte svojim zákazníkom pohodlie a vysokú úroveň služieb, za ktorými sa budú radi vracať!

Masážne stoličky nachádzajú svoje uplatnenie nielen v masérskych salónoch, ale aj v rehabilitačných a kozmetických centrách, ale aj priamo v kanceláriách a domácnostiach. Jedná sa o stoličky, ktoré svojimi vlastnosťami pomáhajú pri ťažkostiach s chrbtom alebo šiji, čo ocenia najmä ľudia so sedavým zamestnaním.

Prispôsobte sa svojmu telu

Masážne stolička umožňuje nastavenie výšky a sklonu podhlavníka, výšky opierky hrude, sklon opierky rúk a sedadla. Klienti si tak sami môžu povedať, ktorá poloha je pre nich najpohodlnejšia. Možnosť nastavenia sklonu a výšky rôznych častí masážnej stoličky tak prinášajú variabilitu nielen pre klientov, ale aj masérov, ktorí tak svoje umenie môžu jednoducho praktizovať.

Masážne stoličky sú opatrené 4 cm hrubým molitanom s vysokou hustotou a tak ani dlhšie sedenie nespôsobí nepríjemné pocity či tlaky. Výhodou masážne stoličky je jej vysoká stabilita a robustná konštrukcia, ktorá ale váži iba 8,5 kilogramov, čo je veľký plus pre tých, ktorí za svojimi zákazníkmi cestujú. Masážna stolička zaberá len zlomok priestoru oproti masážnemu lehátku a tak ani stiesnené možnosti, ktoré môže priniesť masáž u zákazníka, nie je žiadnou komplikáciou. Medzi ďalšie dôležité parametre patrí statická a dynamická nosnosť. Pri výbere masážnej stoličky na ňu nezabúdajte. Zlý výber a nedôsledné preštudovaní parametrov by využiteľnosť masážnej stoličky mohlo obmedziť.

Zostavenie stolička je veľmi jednoduché, neskrýva žiadne neviditeľné "pasce", ktoré by manipuláciu s stoličiek masérom sťažovali alebo znemožňovali. Rýchle zostavenie masážnej stoličky pôsobí profesionálne a šetrí drahocenný čas, o ktorý by potom musel prísť klient pri masáži.

Masážne stoličky sú výborným pomocníkom najmä u tých klientov, ktorých trápia ortopedické problémy alebo nemôžu či nechcú pri masáži ležať. Na masážne stoličku môžu profesionálni maséri a fyzioterapeuti doslova čarovať. A aké typy masáží sa dajú vykonávať na masážnej stoličke? To je jedna zo základných a najdôležitejších otázok. Na masážnej stoličke možno vykonávať celú škálu masáží, ktoré môžu byť zamerané na určitú časť tela alebo na celé telo. Masáž hlavy, šije, chrbta, rúk a nôh nie je vôbec žiadny problém. Rovnako ako na masážnych lehátkach aj na stoličkách môžu byť vykonávané masáže s rehabilitačnými prvkami, klasickej masáže a mnoho ďalších. Dôležitým faktorom pri masážach je súmerná pozície šije a jej uvoľnenie. Masáže na stoličkách sú vhodné pre tehotné ženy a osoby s obmedzenou hybnosťou. Ďalšou výhodou, ktoré masírovanie na masážnych stoličkách prináša, je možnosť masírovať cez odev, čo určite poteší zákazníkov chúlostivejšie na nahotu.

Rovnako ako hygienické podmienky, čistota, dizajn a upokojujúca atmosféra masérskych salónov, je dôležitý komfort, profesionálna úroveň a čo najmenej obmedzené možnosti v oblasti poskytovaných služieb. Ak teda chcete svojim zákazníkom poskytnúť služby, mali by ste vlastniť masážnu stoličku, ktorá dotvára celok a vy v žiadnom prípade nebudete prekvapení v prípade jeho potreby, ktorá rozhodne nebude občasná. Dotiahnuť svoju profesionalitu k dokonalosti znamená príliv nových a vracania sa existujúcich zákazníkov, ktorých spokojnosť je mierou vašej dobre odvedenej práce. Komplexné služby a perfektná pripravenosť na požiadavky a často veľké nároky klientov znamenajú úspech na vašom osobnom masérskom poli.Komentáre
(0)

K tomuto článku ešte nenapísal nikto komentár. Buďte prví.

Pridať komentár


Meno
E-mail ( slúži len na overenie / autorizáciu príspevku )
Ochrana proti spamu
Komentár


Súhlasím s pravidlami pre komentáre
[reklama]
Oáza HAGIA SOFIA, Klincová 20
Bratislava
Zaži zvukovú masáž. Dopraj si harmonické zvuky a jemné vibrácie misiek z Nepálu a Indie. ...
Mierové námestie 10/10
91101 Trenčín
Zobraziť ďalšie články
Zobraziť kategórie článkov
Masážne stoličky
Základná výbava maséra spočíva nielen v masážnom lehátku, jednorazových prestieradlách a masážnych prípravkoch. Aby boli splnené potreby a požiadavky...
čítať ďalej »
2312x    0x
Podnikateľský zámer - vzor 2016
V tomto článku Vám prinášame VZOR podnikateľského zámeru, ktorý je potrebné predložiť ku žiadosti o...
čítať ďalej »
6455x    0x
Tajomstvo ako vychádzať s ľuďmi
Využívame iba malú časť svojich telesných a duševných schopností. Keď to vezmeme všeobecne, ľudský jedinec žije hlboko pod
čítať ďalej »
5205x    0x
Jednorazové plachty
Čistota a hygiena je v masérskom salóne kľúčová. Dopriať zákazníkom komfort a pohodlie je viac než dôležité pre ich opätovný návrat a celkovú povesť salónu.
čítať ďalej »
3527x    0x
Prevádzkový poriadok
Prevádzkový poriadok určuje podmienky, zásahy a opatrenia, ktoré treba rešpektovať a dodržiavať pri poskytovaní služieb
čítať ďalej »
9898x    0x
   Najbližšie kurzy
Masáž pre tehotné
19.10.2019 - 20.10.2019
(Trenčín)
Chromopunktúra 1
19.10.2019 - 20.10.2019
(Banská Bystrica)
Mäkké techniky
19.10.2019 - 20.10.2019
(Trenčín)
Regeneračné postupy
24.10.2019 - 25.10.2019
(Trenčín)
SM systém a,b
26.10.2019 - 27.10.2019
(Trenčín)
Breussova masáž a Dornova me...
26.10.2019 - 27.10.2019
(Banská Bystrica)
Wellness pracovník - masérsk...
29.10.2019 - 12.12.2019
(ŽIlina)