Vybavenie pre masérov a wellness centrá
0911 11 00 64 (prac. dni 6:45 - 15:00)
košík je prázdny
Pre masáž
Pre masáž
Wellness procedúry
Wellness procedúry
Knihy, DVD, plagáty
Knihy, DVD, plagáty
Pre šport
Pre šport
Kozmetika
Kozmetika
Sauny a vírivky
Sauny a vírivky
Akcie
Akcie
Novinky
Novinky
Vyhľadávanie
Banskobystrický krajBratislavský krajKošický  krajNitriansky  krajPrešovský krajTrenčiansky krajTrnavský  krajŽilinský  kraj
Odoberanie noviniek
Pre zasielanie noviniek zadajte e-mail

Masážne stoličky

Základná výbava maséra spočíva nielen v masážnom lehátku, jednorazových prestieradlách a masážnych prípravkoch. Aby boli splnené potreby a požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a zároveň bol udržaný vysoký štandard a komfort, je takmer nevyhnutné vlastniť aj masážnu stoličku, ktorá výborne poslúži aj pri fyzioterapii a rehabilitačných cvičeniach. Doprajte svojim zákazníkom pohodlie a vysokú úroveň služieb, za ktorými sa budú radi vracať!

Masážne stoličky nachádzajú svoje uplatnenie nielen v masérskych salónoch, ale aj v rehabilitačných a kozmetických centrách, ale aj priamo v kanceláriách a domácnostiach. Jedná sa o stoličky, ktoré svojimi vlastnosťami pomáhajú pri ťažkostiach s chrbtom alebo šiji, čo ocenia najmä ľudia so sedavým zamestnaním.

Prispôsobte sa svojmu telu

Masážne stolička umožňuje nastavenie výšky a sklonu podhlavníka, výšky opierky hrude, sklon opierky rúk a sedadla. Klienti si tak sami môžu povedať, ktorá poloha je pre nich najpohodlnejšia. Možnosť nastavenia sklonu a výšky rôznych častí masážnej stoličky tak prinášajú variabilitu nielen pre klientov, ale aj masérov, ktorí tak svoje umenie môžu jednoducho praktizovať.

Masážne stoličky sú opatrené 4 cm hrubým molitanom s vysokou hustotou a tak ani dlhšie sedenie nespôsobí nepríjemné pocity či tlaky. Výhodou masážne stoličky je jej vysoká stabilita a robustná konštrukcia, ktorá ale váži iba 8,5 kilogramov, čo je veľký plus pre tých, ktorí za svojimi zákazníkmi cestujú. Masážna stolička zaberá len zlomok priestoru oproti masážnemu lehátku a tak ani stiesnené možnosti, ktoré môže priniesť masáž u zákazníka, nie je žiadnou komplikáciou. Medzi ďalšie dôležité parametre patrí statická a dynamická nosnosť. Pri výbere masážnej stoličky na ňu nezabúdajte. Zlý výber a nedôsledné preštudovaní parametrov by využiteľnosť masážnej stoličky mohlo obmedziť.

Zostavenie stolička je veľmi jednoduché, neskrýva žiadne neviditeľné "pasce", ktoré by manipuláciu s stoličiek masérom sťažovali alebo znemožňovali. Rýchle zostavenie masážnej stoličky pôsobí profesionálne a šetrí drahocenný čas, o ktorý by potom musel prísť klient pri masáži.

Masážne stoličky sú výborným pomocníkom najmä u tých klientov, ktorých trápia ortopedické problémy alebo nemôžu či nechcú pri masáži ležať. Na masážne stoličku môžu profesionálni maséri a fyzioterapeuti doslova čarovať. A aké typy masáží sa dajú vykonávať na masážnej stoličke? To je jedna zo základných a najdôležitejších otázok. Na masážnej stoličke možno vykonávať celú škálu masáží, ktoré môžu byť zamerané na určitú časť tela alebo na celé telo. Masáž hlavy, šije, chrbta, rúk a nôh nie je vôbec žiadny problém. Rovnako ako na masážnych lehátkach aj na stoličkách môžu byť vykonávané masáže s rehabilitačnými prvkami, klasickej masáže a mnoho ďalších. Dôležitým faktorom pri masážach je súmerná pozície šije a jej uvoľnenie. Masáže na stoličkách sú vhodné pre tehotné ženy a osoby s obmedzenou hybnosťou. Ďalšou výhodou, ktoré masírovanie na masážnych stoličkách prináša, je možnosť masírovať cez odev, čo určite poteší zákazníkov chúlostivejšie na nahotu.

Rovnako ako hygienické podmienky, čistota, dizajn a upokojujúca atmosféra masérskych salónov, je dôležitý komfort, profesionálna úroveň a čo najmenej obmedzené možnosti v oblasti poskytovaných služieb. Ak teda chcete svojim zákazníkom poskytnúť služby, mali by ste vlastniť masážnu stoličku, ktorá dotvára celok a vy v žiadnom prípade nebudete prekvapení v prípade jeho potreby, ktorá rozhodne nebude občasná. Dotiahnuť svoju profesionalitu k dokonalosti znamená príliv nových a vracania sa existujúcich zákazníkov, ktorých spokojnosť je mierou vašej dobre odvedenej práce. Komplexné služby a perfektná pripravenosť na požiadavky a často veľké nároky klientov znamenajú úspech na vašom osobnom masérskom poli.Komentáre
(0)

K tomuto článku ešte nenapísal nikto komentár. Buďte prví.

[reklama]
Mnoheľova 22
05801 Poprad
V našom regeneračnom centre poskytujeme príjemné relaxačné masáže pre celú rodinu. Špecial...
Oáza HAGIA SOFIA, Klincová 20
Bratislava
Zaži zvukovú masáž. Dopraj si harmonické zvuky a jemné vibrácie misiek z Nepálu a Indie. ...
Zobraziť ďalšie články
Zobraziť kategórie článkov
Masážny salón - hygiena a prevádzkový poriadok
Zariaďujete si svoj vlastný masážny salón? Vieme, že by ste najradšej zakryli oči úradom a hygiene. Nemusíte. Prinášame Vám
čítať ďalej »
32659x    62x
Podnikateľský plán - vzor
V tomto článku Vám prinášame VZOR podnikateľského plánu, ktorý je potrebné predložiť ku žiadosti o finančnú podporu na
čítať ďalej »
82357x    8x
Ako začať s podnikaním ako masér ?? II. diel
No tak podnikateľský plán môže vyzerať rôzne. Väčšina podnikateľských plánov sa skladá z jednej vety. Neviete akej?
čítať ďalej »
17616x    1x
Masérske lehátka
Masérsky salón by nebol ničím bez masážneho lehátka, ktoré patria medzi základnú a nutnú časť salónu alebo výbavy mobilného maséra.
čítať ďalej »
3451x    0x
Prevádzkový poriadok II.
Mať vypracovaný prevádzkový poriadok je nielen povinnosť, ale hlavne výhoda pri Vašom podnikaní. Prinášame Vám jeden
čítať ďalej »
8212x    0x
   Najbližšie kurzy
Spinal touch
26.02.2020 - 27.02.2020
(Trenčín)
Taping
29.02.2020 - 01.03.2020
(Trenčín)
Bowenova masáž
03.03.2020 - 04.03.2020
(Trenčín)
Masáž tváre
03.03.2020 - 04.03.2020
(ŽIlina)
Wellness pracovník - masérsk...
16.03.2020 - 28.04.2020
(ŽIlina)
Manuálna lymfodrenáž
18.03.2020 - 22.03.2020
(Trenčín)
Chiropraxia
18.03.2020 - 19.03.2020
(ŽIlina)